Zbigniew Karwasiński wśród wyróżnionych na “Liście 100” 2018

logotyp Lista Stu 2018

Podczas tegorocznej konferencji Umiejętności Cyfrowe 2018.pl po raz drugi została ogłoszona “Lista 100” osób, które w wyróżniający sposób przyczyniły się do podnoszenia umiejętności cyfrowych w Polsce w ostatnim roku. Wśród wyróżnionych znalazł się Zbigniew Karwasiński z Działu Wizualizacji Interaktywnej PCSS.

Kandydatów zgłaszali partnerzy Szerokiego Porozumienia na rzecz Umiejętności Cyfrowych oraz osoby wyróżnione w 2017. Listę ustaliła Kapituła Listy 100 pod przewodnictwem Włodzimierza Marcińskiego – Przewodniczącego Rady Programowej Porozumienia, Prezesa Polskiego Towarzystwa Informatycznego.

Przypomnijmy, że Zbigniew Karwasiński jest pracownikiem Poznańskiego Centrum Superkomputerowo – Sieciowego. Pracuje jako konsultant ds. edukacji w Dziale Interakcji i Zaawansowanej Wizualizacji PCSS. Jest współautorem wielu programów szkoleniowych, scenariuszy edukacyjnych, koordynatorem przedsięwzięć i projektów Laboratorium Innowacyjnej Edukacji oraz w zespole FutureLab – Inteligentnej Przestrzeni Laboratoriów Przyszłości PCSS. Jest trenerem, interesuje się gamifikacją oraz kształceniem na odległość.

Leave a Reply