PROGRAM SZKOLENIOWY

Up2University

ozdobnik_1@2x

O projekcie

Współtworzymy projekt Up2University, gdyż zaawansowane umiejętności cyfrowe są niezbędne młodym ludziom rozpoczynającym studia. Portfolio Up2U zapewnia narzędzia zmieniające metody nauczania i motywujące do korzystania z najnowszych technologii podczas nauki.
 
Dzięki nim tworzy się przyszłość edukacji, a ona sama staje się przyjemnością.
 

Nowoczesne narzędzia i usługi

Utrzymanie uwagi nastolatków podczas zajęć staje się coraz trudniejsze. Odpowiedzią na to są cyfrowe narzędzia i usługi. To one pomagają zaangażować się w naukę i rozwijać umiejętność krytycznego myślenia.

Społeczność międzynarodowych edukatorów

Projekt Up2U buduje społeczność wspierającą nowe trendy, metody cyfrowego uczenia się i nauczania. Zapewnia narzędzia i usługi wdrażające cyfrowe scenariusze uczenia się w klasie. Zestaw scenariuszy edukacyjnych pozwala korzystać z usług nauczycielom z różnych środowisk.

Szkoły pilotażowe z kilku europejskich krajów eksperymentują z naszą koncepcją i dzielą się zdobytymi doświadczeniami. Umiejętności nabywane z pomocą tych cyfrowych metod uczenia się mogą zwiększyć liczbę osób dobrze przygotowanych do podjęcia studiów wyższych.

Koniec nudnych zajęć

Nasz projekt pomaga wykorzystać nowe scenariusze uczenia się, które będą przydatne w przyszłości – podczas zajęć uniwersyteckich. Up2U pozwala na eksperymentowanie z nieformalnymi przestrzeniami do nauki i rozwijanie nowych umiejętności niezbędnych w szkolnictwie wyższym. Promuje technologię w klasie – koniec nudnych zajęć!

Współdziałaj z innymi i eksploruj Up2U. Pożegnaj się ze starą tablicą i ciesz się erą zajęć cyfrowych!

CZAS

AI4Youth:
Start: 03.2019 Finisz: 12.2019

ORGANIZATOR

Konsorcjum

Strona projektu

https://up2university.eu

ZADANIA LABORATORIUM

Koordynacja pilotażu w Polsce, szkolenia i warsztaty, działania informacyjne, opracowanie scenariuszy edukacyjnych, doradztwo.

Partnerzy projektu

The NREN partners are: GARR (Italy), GRNET (Greece), FCT (Portugal), IUCC (Israel), KIFU (Hungary), PSNC (Poland), and the LITNET networking department in KTU (Lithuania).

The university partners are: OU (UK), UROMA (Italy), NTUA (Greece), UVIGO (Spain), ISEP (Portugal), TAU (Israel), and KTU (Lithua), GWDG (Germany), CERN (Switzerland)