Warsztaty, przygody edukacyjne i projekty

Propozycje dla szkół

Wielokrotnie obserwowaliśmy, jak warsztaty w Laboratorium Innowacyjnej Edukacji podnosiły kompetencje uczniów, rozwijały ich zdolności komunikacyjne i umiejętność krytycznego myślenia. Wiemy, że robotyka dla dzieci i projekty edukacyjne zapewniają rozwój na wielu płaszczyznach, podobnie jak mechatronika. Jednak efektywne zajęcia to takie, w których narzędzia służą jako środek do osiągnięcia celu. Istotniejsze jest jego poprawne określenie i odpowiednie dobranie metod pracy.

W Laboratorium Innowacyjnej Edukacji w centrum zawsze są uczniowie. Naszym zadaniem jest ich maksymalne zaangażowanie w działania, aby samodzielnie, ale i jednocześnie zespołowo rozwiązywali postawione przed nimi zadania.

animowana ilustracja marsjańskiego łazika

GRUPA WIEKOWA 1o+

Misja na Marsa

Pierwsze załogowe lądowanie na Marsie zaplanowano na rok 2035. W Laboratorium Innowacyjnej Edukacji podbijamy Czerwoną Planetę już dziś! 

animowana ilustracja składająca się z kilku budynków w nowoczesnym mieście

GRUPA WIEKOWA 12+

Smart City

Inteligentne miasta to rzeczywistość, w której żyjemy. Czy jednak smart miasta są zaprojektowane tak, aby służyć wszystkim ich mieszkańcom?

startujący wahadłowiec

GRUPA WIEKOWA 5+

Kosmiczna przygoda

Ubierzmy skafander kosmiczny i hełm, otwórzmy właz do rakiety. Zajmijmy miejsca i razem udajmy się na podbój kosmosu.

samochód jadący po autostradzie

GRUPA WIEKOWA 7+

Młody inżynier

Wyścig czas zacząć. Na linii startu ustawiają się kreatywność, wyobraźnia, umiejętność pracy zespołowej. Daj szansę swoim uczniom sprawdzić się w tych obszarach.