CHMURA USŁUG EDUKACYJNYCH PIONIER RESEARCH & CLASSROOM

Prowadź blog nauczycielski

Przestrzeń innowacji

Chcesz pracować ze swoimi uczniami nie tylko w klasie, ale również w środowisku wirtualnym? Zależy Ci na tym, aby publikować interaktywne materiały (w tym filmy) i realizować małe projekty, tworzyć gry terenowe? Wszystko to możesz zrobić, wykorzystując innowacyjną przestrzeń Edubloga.

V5(5)

Poznaj świat ucznia

Obecnie dzieci i młodzież spędzają większość czasu w świecie wirtualnym. Trudno ich z niego wyrwać. Spróbuj wejść w ich środowisko poprzez tworzenie interaktywnych i onlinowych treści edukacyjnych. 

Pomogą Ci w tym Edublogi. Z nimi opracujesz wiele ciekawych materiałów, m.in.: interaktywne filmy, fiszki online oraz gry memory, z których Twoi uczniowie chętnie skorzystają. Dzięki Edublogowi poznasz zasady grywalizowania treści i przyciągniesz uczniów do nauki w wersji online.

Zostań edukacyjnym blogerem

Chciałeś kiedyś zostać blogerem? Myślałeś o tym, aby założyć własną edukacyjną stronę internetową, ale nie wiedziałeś, z jakiego narzędzia skorzystać? Mamy dla Ciebie rozwiązanie. W Edublogach w łatwy i przyjemny sposób stworzysz liczne wpisy. Dodatkowo podzielisz się materiałami i doświadczeniami ze swoimi uczniami oraz innymi nauczycielami. Poszerzysz wiedzę dzieciaków o ciekawe informacje i wraz z nimi przygotujesz strony z projektami edukacyjnymi.

Uruchom samouczek