ZAJĘCIA EDUKACYJNE

Propozycje dla rodziny

Dbamy o to, by Twoje dziecko rozwinęło umiejętności logicznego myślenia, współpracy z rówieśnikami, aby jasno i precyzyjnie wyrażało swoje myśli. Te umiejętności rozwija nauka programowania dla dzieci. Nasze warsztaty LEGO, warsztaty mechatroniczne, to nie lada gratka dla małych konstruktorów i innowatorów. Dzięki prostemu, wizualnemu językowi programowanie dla najmłodszych jest przyjemnością. Dla starszych język Python otwiera drogę do profesjonalnego świata programistów.

Podczas zajęć programowanie dla dzieci łączymy z rozwojem sprawności manualnej, ponieważ dzieci projektują, konstruują, testują, a następnie wdrażają swoje pomysły i rozwiązania. Sprawdź nasze propozycje.

animowana ilustracja marsjańskiego łazika

GRUPA WIEKOWA 13+

Misja na Marsa

Misja na Marsa, to warsztaty edukacyjne, podczas których wykorzystujemy m.in. zestawy robotyczne LEGO Mindstorms EV3. makiety marsjańskie z niesamowitymi zadaniami – misjami. Matematyka, technologia, inżynieria w praktyce…  

startujący wahadłowiec

GRUPA WIEKOWA 6+

Kosmiczna przygoda

Dzieci dowiadują się co odróżnia przestrzeń kosmiczną od ziemskiej atmosfery. Projektują i budują bazę do dalszego podboju kosmosu. Zapewniają międzygalaktyczną radiokomunikację, a następnie wykorzystują roboty…

GRUPA WIEKOWA 10+

Kosmiczni inżynierowie

Budowanie prostej rakiety, spadochronu hamującego, łazika marsjańskiego, a na koniec projektowanie eksperymentu badawczego. To zadania w sam raz dla kosmicznych inżynierów.