Grupy zorganizowane i wizyty indywidualne

Warsztaty dla grup

Warsztaty dla grup zorganizowanych prowadzimy od poniedziałku do piątku. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja zajęć. Sprawdź dostępne terminy [link do kalendarza]. Uczniowie mogą przebywać na terenie Horyzontarium wyłącznie pod opieką dorosłych.

WARSZTATY INDYWIDUALNE

Na wizyty indywidualne zapraszamy w wybrane soboty. Sprawdź dostępne terminy [link do kalendarza]. Dzieci do 12. roku życia mogą przebywać na terenie Horyzontarium wyłącznie pod opieką dorosłych. Przyjeżdżając ze starszymi dziećmi, możesz spędzić czas, zwiedzając naszą przestrzeń, korzystając z kawy/herbaty lub jeśli chcesz, towarzysząc dzieciom na warsztatach.

Najczęściej zadawane pytania:

Zapraszamy do Horyzontarium 15 minut przed rozpoczęciem zajęć. Jest to wystarczający czas, aby przygotować się do zajęć, rozebrać się z odzieży wierzchniej i skorzystać z toalety. 

Tak, w czasie każdego warsztatu trwającego 3 godziny przewidziana jest przerwa. W tym czasie uczestnicy warsztatów mają zapewniony dostęp do szatni, gdzie można skorzystać z kanapek lub przekąsek. W budynku zapewnione jest także miejsce – mini kawiarnia, choć obecnie nie odbywa się sprzedaż przekąsek i napojów. 

W Horyzontarium można skorzystać z wody. 

Nie. Nie ma takiej potrzeby. Trenerzy zapewniają materiały dydaktyczne, wszelkie narzędzia. 

Nie. Opiekunowie muszą  przebywać w Horyzontarium w czasie trwania zajęć. 

Mamy wydzieloną przestrzeń, gdzie zjesz własne kanapki i wypijesz kawę. W tej chwili na terenie obiektu jeszcze nie ma sklepu z przekąskami i napojami. Do dyspozycji uczestników zajęć jest za to woda i kawa.