Dla nauczycieli

Edukacja i szkoła wymaga stałego rozwoju, aby nadążały z duchem czasu, aby były gotowe na kształcenie uczniów w zakresie umiejętności myślenia, interakcji społecznych, umiejętności przetwarzania informacji i umiejętności w zakresie tworzenia informacji.

 

Współczesna wiedza, technologie, nowe narzędzia i nowoczesne metody pozwalają osiągnąć ten cel. Ważne jest jednak wiedzieć jak rozpocząć proces zmiany i rozwoju, w co zainwestować. Dołącz do naszej społeczności, wybierz się z nami w tę fascynującą wyprawę.

Dołącz do naszej społeczności.

Inspirująca przestrzeń z inspirującymi ludźmi. Dołącz do społeczności ludzi, którzy chcą rozwijać szkołę na bazie dobrych praktyk.

Przejdź do artykułu       >>

Projekt

Gra terenowa, a może Escape Room?

Spośród różnych metod nauczania metody aktywizujące charakteryzują się tym, że w procesie kształcenia aktywność uczniów przewyższa aktywność nauczyciela. Są nimi oczywiście… gry

Przejdź do artykułu       >>

Inspiracja

Roboty, sensory, a może wirtualna rzeczywistość.

Jak będzie wyglądać szkoła przyszłości? Które narzędzia będą w niej popularne, które będą skutecznie wspomagać proces edukacji?

Przejdź do artykułu       >>

Inspiracja

Scenariusze lekcji

Nowatorska przestrzeń edukacyjna pozwalająca nie tylko na udział w angażujących, wymagających eksperymentowania, poszukiwania i odkrywania przygodach edukacyjnych dla dzieci, młodzieży wspieranych najnowocześniejszymi technologiami takimi jak zaawansowane systemy projekcji, Internet Rzeczy, rzeczywistość rozszerzona, gry edukacyjne czy programowalne roboty. To także miejsce zaawansowanych badań naukowych związanych m.in. z e-Umiejętnościami i pracą grupową.

Bal karnawałowy

Akcja ratunkowa

Kontakt z bazą

Jan one się poruszają?